Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Havania

Agios Nikolaos, Griekenland

havaniahavaniahavaniahavaniahavania
Favoriet 
 
 

v.a. 515

  • Beoordeeld met een 8.8

Bekijk vrije data

Havania in Agios Nikolaos

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Havania

Als je aankomt bij appartementen staat de trotse eigenaar George je al op te vangen. Met plezier leidt hij je het kleine complex rond en brengt je bij je kamer. Alle basics zijn aanwezig, want meer heb je ook niet nodig. Je trekt er graag op uit! Je huurt een paar dagen een auto zodat je goed uit de voeten kan. Het is een leuke tour. Her en der liggen kleine dorpen verspreid tussen de heuvels. Als je tegen het avondschemer terugrijdt zie je in de verte de zee stralen. Net voor zonsondergang ben je weer thuis, daar neem je een koud drankje op het terras. Yamas!

Faciliteiten

  • Zwembad
  • Zwembad
  • Bar,
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Vertrek op 9 mei 2026 voor 8 dagen naar Griekenland 515,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Griekenland

Bella Beach

Reisperiode: 22/04/2026 • 7 nachten Vertrek: AMS → HER Verzorging: All Inclusive Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..

Anissaras

Akasha Beach Hotel & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..

Chersonissos

D' Andrea Lagoon All Suites - adults only

D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..

Marmari

Liokrina Villas

Terwijl ik een slok wijn neem, besef ik op wat voor bijzonder plekje ik deze keer ben beland. Zittend in het zonnetje op het terras naast mijn villa kijk ik dromerig om me heen. Het zwembad, de luxe villa, het uitzicht over de zee: alles is perfect! ..

Koroni