Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Pod 4

Amstelveen, Nederland

pod-4
Favoriet 
     
     

    v.a. 207

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Pod 4 in Amstelveen

    Pod 4 is een knusse, houten trekkershut waarin een eenvoudig verblijf centraal staat. De trekkershut bestaat uit 1 ruimte, is gelijkvloers en geschikt voor maximaal 4 personen. In de hut vind je 2 eenpersoonsbedden, een stapelbed en een eettafel met stoelen. Verder beschikt de hut over een stopcontact met 2 Ampère en een lichtpunt. Pod 4 beschikt niet over eigen sanitair, maar je kunt gebruikmaken van het dichtbij zijnde sanitaire gebouw. Ook kun je buiten zitten op het gemeubileerde terras. Je kunt 1 auto parkeren nabij de trekkershut en je kunt gratis gebruikmaken van de Wi-Fi.

    Let op, het is niet mogelijk om een kinderbedje/campingbedje in de accommodatie te plaatsen.


    Faciliteiten

    • Huisdieren toegestaan
    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn