Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

HK5 Comfort

Domburg, Nederland

hk5-comforthk5-comforthk5-comforthk5-comforthk5-comfort
Favoriet 
     
     

    v.a. 485

    • Max. 4 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    HK5 Comfort in Domburg

    Vernieuwde, vrijstaande bungalow, geschikt voor 4 personen en een baby/peuter. Beneden in de woonkamer vind je een zithoek met televisie en de eethoek. Aangrenzend een open keuken die beschikt over onder andere een vaatwasser, filter koffiezetapparaat en combimagnetron. In de gang is een apart toilet. Boven bevinden zich 2 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden, en een kinderslaapkamer met ledikant. De badkamer is voorzien van een ligbad en douchecabine.
    De bungalow heeft een berging met wasmachine en een parkeerplaats voor 1 auto. Er is een omheinde tuin met gemeubileerd terras en 2 zonneligbedden. De woning is kindvriendelijk en beschikt over afgeschermde wandcontactdozen, een traphekje boven, ledikant, kinderstoel, -bad, en -box, en een bolderwagen.

    Faciliteiten

    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..

    Zuna

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn