Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Luxe apartment - Ooststraat 8b | Domburg

Domburg, Nederland

luxe-apartment-ooststraat-8b-domburgluxe-apartment-ooststraat-8b-domburgluxe-apartment-ooststraat-8b-domburgluxe-apartment-ooststraat-8b-domburgluxe-apartment-ooststraat-8b-domburg
Favoriet 
     
     

    v.a. 969

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Luxe apartment - Ooststraat 8b | Domburg in Domburg

    Dit elegante en luxe appartement is perfect gelegen in het hart van het levendige centrum van Domburg, op slechts 150 meter van het strand. Het ligt boven de kledingwinkel From en biedt het gemak van een steenworp afstand van restaurants en cafés. Na een dag winkelen of ontspannen op het strand kun je terugkeren naar het comfort van dit chique appartement. Voor degenen die graag op ontdekkingstocht gaan, is er fietsverhuur in de buurt, zodat je de prachtige omgeving kunt ontdekken. Of maak een wandeling door het bos of langs de duinen. Maak onvergetelijke herinneringen in Zwembad de Parel en geniet volop van je vakantie in het pittoreske Domburg.

    Maximale bezetting: 4 personen
    Slaapkamers: 2
    Badkamers: 2
    Grootte: 75 m²

    Dit chique en comfortabele appartement beschikt over een ruime woonkamer met een flatscreen-tv die internationale kanalen biedt. De woonkamer omvat een ovale eettafel en een ruime bank, wat zorgt voor een ontspannen en stijlvolle sfeer. De moderne keuken is volledig uitgerust met een combimagnetron, een broodrooster, een vaatwasser, een koelkast met vriesvak, een Nespresso-apparaat en een waterkoker voor uw gemak.

    Er zijn twee slaapkamers: een met een dubbel bed en de andere met twee eenpersoonsbedden. Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer: de ene met douche, toilet en wastafel, de andere met douche en wastafel. Daarnaast is er een apart toilet in het appartement.

    Tot slot is er een groot balkon met tuinmeubilair, ideaal om buiten te ontspannen. Gratis parkeren is mogelijk in een ondergrondse garage, op slechts 50 meter van het appartement (let op de maximale hoogte van het voertuig van 1,95 meter).



    Faciliteiten

    • Op vakantiepark gelegen
    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna