Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Silva 4 personen Wellness (Hottub)

Ede, Nederland

silva-4-personen-wellness-hottubsilva-4-personen-wellness-hottubsilva-4-personen-wellness-hottubsilva-4-personen-wellness-hottubsilva-4-personen-wellness-hottub
Favoriet 
     
     

    v.a. 798

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Silva 4 personen Wellness (Hottub) in Ede

    Gelegen in het hart van Gelderland, midden in de Veluwse bossen, biedt deze vakantiebestemming een breed scala aan activiteiten in de omgeving. De ligging, gecombineerd met uitgebreide faciliteiten, maakt het een ideale bestemming voor gezinnen. Of je nu de omliggende natuur wilt verkennen, musea in de buurt wilt bezoeken of pittoreske dorpjes en historische steden wilt ontdekken - er is voor ieder wat wils. Als je liever op het terrein blijft, zijn er volop activiteiten om van te genieten. Of je nu op zoek bent naar ontspanning met z'n tweeën of een actieve gezinsvakantie, deze locatie biedt de perfecte omgeving.

    Het terrein van 15 hectare beschikt over vakantiehuizen en kampeerplaatsen, omgeven door rust en natuur - ideaal voor gezinnen, natuurliefhebbers en mensen die op zoek zijn naar stilte. Gelegen aan de noordrand van Ede, is het goed verbonden met lokale bezienswaardigheden en schilderachtige wandel- en fietsroutes. Je kunt wandelen of fietsen naar Ede of de Ginkelse Heide, en het Nationaal Park "De Hoge Veluwe" en het Kröller-Müller Museum zijn per fiets bereikbaar.

    Faciliteiten:

    • Vakantiehuizen en kampeerplaatsen
    • Tennis-, voetbal- en basketbalvelden
    • Binnen- en buitenzwembaden (binnenzwembad gesloten tot 1 mei 2026)
    • Binnen- en buitenspeeltuinen
    • Diverse sport- en speelvelden
    • Restaurant op het terrein (geopend van 1 april tot 31 oktober, afhankelijk van het aantal gasten)
    • Seizoensgebonden bingo-avonden en themafeesten in het restaurant
    • Kinderactiviteiten tijdens de meivakantie en zomervakantie
    • Interactieve klimwand “X-wall”
    • Shuffleboard
    • Wasstation voor honden en fietsen

    Let op: rond Oud en Nieuw zijn er vuurwerkactiviteiten.



    Interieur:

    • Woonkamer: Inclusief tv, eethoek, zithoek en open keuken.
    • Keuken: Volledig uitgerust met een koffiezetapparaat, koelkast, vriezer, magnetron en vaatwasser.
    • Badkamer: Met douche, toilet en wastafel.
    • Slaapkamers: Twee slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden. De bedden zijn bij aankomst opgemaakt.

    Buiten:

    • Hot tub in de tuin voor een ontspannende ervaring.
    • Buitendouche voor extra gemak.

    Opmerking:
    De afbeeldingen van de huizen zijn uitsluitend ter illustratie. Er kunnen kleine designverschillen zijn, maar ze hebben dezelfde indeling en zijn op dezelfde manier uitgerust.


    Faciliteiten

    • Op vakantiepark gelegen
    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna