Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Boterbloem Chalet 4

Hooghalen, Nederland

boterbloem-chalet-4boterbloem-chalet-4boterbloem-chalet-4boterbloem-chalet-4boterbloem-chalet-4
Favoriet 
     
     

    v.a. 325

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Boterbloem Chalet 4 in Hooghalen

    Indeling: woonkamer met zit- en eethoek. Open keuken met o.a. combimagnetron en vaatwasser. Badkamer met wastafel, douche en toilet. Twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden of één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een stapelbed op de andere slaapkamer. Vrijstaande bergruimte. Terras met tuinmeubilair.
    Alle chalets zijn voorzien van televisie en gratis wifi. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het chalet. Er is geen ruimte voor een kinderbedje.

    Faciliteiten

    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet