Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Bungalow 4B

Kamperland, Nederland

bungalow-4bbungalow-4bbungalow-4bbungalow-4bbungalow-4b
Favoriet 
     
     

    v.a. 404

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Bungalow 4B in Kamperland

    Deze gelijkvloerse, vrijstaande bungalow is geschikt voor 4 personen. In de woonkamer vind je een zithoek met smart-tv en de keuken is uitgerust met onder andere een vaatwasser, koelkast met vriesvak, koffiecupmachine en combimagnetron. Er zijn 2 slaapkamers, beiden voorzien van 2 boxspringbedden. Daarnaast beschikt de bungalow over 2 badkamers met inloopdouche. Je maakt gratis gebruik van wifi.
    Water Village is een duurzaam en geheel gasloos park. De elektriciteit wordt deels opgewekt door zonnepanelen en de woning wordt verwarmd met behulp van een warmte pomp.

    Faciliteiten

    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet