Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Recreatiepark Rhederlaagse Meren

Lathum, Nederland

recreatiepark-rhederlaagse-merenrecreatiepark-rhederlaagse-meren
Favoriet 
     
     

    v.a. 209

    Bekijk vrije data

    Recreatiepark Rhederlaagse Meren in Lathum

    Ben je op zoek naar een leuk (familie-)park op de Veluwe met mooie plekken aan het water? Dan is Recreatiepark Rhederlaagse Meren in het Gelderse Lathum voor jou dé bestemming! Op dit park aan de Lathumse Plas, met jachthaven, visvijver en strand, kun je lekker uitwaaien, fietsen, wandelen, varen of lekker relaxen op het privéstrand. Je hebt hier ook nog eens vele interessante steden, wellnessresorts en natuurpareltjes binnen handbereik. Ga jij Arnhem of Doesburg verkennen, of struin je liever door Nationaal Park Veluwezoom?

    Faciliteiten

    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn