Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Bos Lodge Comfort - 2 personen

Markelo, Nederland

bos-lodge-comfort-2-personenbos-lodge-comfort-2-personenbos-lodge-comfort-2-personenbos-lodge-comfort-2-personenbos-lodge-comfort-2-personen
Favoriet 
 
 

v.a. 248

  • Beoordeeld met een 8.9
  • 4 sterren
  • Max. 2 personen

Bekijk vrije data

Bos Lodge Comfort - 2 personen in Markelo

Heerlijk wandelen door het bos en daarna ontspannen in uw eigen comfortabele Bos Lodge.

De luxe 2-persoons Bos Lodge Comfort is de perfecte plek om even helemaal bij te komen. Hier geniet u van rust, ruimte én comfort, midden in het groen van Bospark Markelo.

Indeling
De lodge beschikt over een lichte, sfeervolle woonkamer met een comfortabele zithoek en televisie. In de open keuken vindt u alle benodigde voorzieningen, zoals een kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast met vriesvak en een vaatwasser.

U slaapt in een ruime 2-persoons slaapkamer met veel kastruimte. De badkamer is uitgerust met een douchecabine, wastafel en toilet. Daarnaast is er een inpandige berging met een was-/droogcombinatie.

Via de grote schuifpui in de woonkamer stapt u zo de tuin in. Daar vindt u een royaal terras, omringd door groen. Een fijne plek om 's ochtends rustig te ontbijten of om 's avonds nog even te ontspannen. 

De lodge heeft een woonoppervlakte van circa 50 m² en huisdieren zijn niet toegestaan. Er is een schuur voor eventueel de fietsen te stallen. Naast de woning is er ruimte om één auto te parkeren. Komt u met een tweede auto, dan kunt u deze kwijt op de centrale parkeerplaats bij de ingang van het park.


Faciliteiten

  • Internet (WiFi)
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Van 09-03-2026 t/m 13-03-2026 (4 dagen) 351,-   Boek
Van 23-03-2026 t/m 27-03-2026 (4 dagen) 359,-   Boek
Van 23-03-2026 t/m 30-03-2026 (7 dagen) 520,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

36 pers.
Groepsaccommodatie Haamstede

Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

Haamstede

5 pers.
5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

Garderen

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

Zuna

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

Zuna