Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Glampingtent Desert 5

Nunspeet, Nederland

glampingtent-desert-5
Favoriet 
     
     

    v.a. 391

    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Glampingtent Desert 5 in Nunspeet

    Glampingtent Desert 5 is een volledig ingerichte glampingtent. Het is gelijkvloers, biedt plaats aan 5 personen en kan betreden worden via een paar traptreden. Het woongedeelte beschikt over een open keuken en is uitgerust met onder andere een inductiekookplaat en koelkast. Bovendien is er een gezellige eethoek met televisie. De tent beschikt over 2 slaapruimtes met 5 slaapplaatsen: 1 tweepersoonsbed en 1 stapelbed met 3 eenpersoonsbedden. In de badkamer vind je een toilet, wastafel en douchecabine. Het overdekte terras is voorzien van tuinmeubilair. Bij Glampingtent Desert 5 kun je 1 auto parkeren en je kunt gebruikmaken van de wifi.


    Faciliteiten

    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet