Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Tiny House 2

Olburgen, Nederland

tiny-house-2
Favoriet 
     
     

    v.a. 256

    • Max. 2 personen

    Bekijk vrije data

    Tiny House 2 in Olburgen

    Het knusse, vrijstaande Tiny House 2 is geschikt voor 2 personen. Hoewel het klein is, is het slim ingedeeld en van alle gemakken voorzien. De woonkamer is sfeervol ingericht met natuurlijke materialen. Het heeft een gezellige zithoek met televisie en een pelletkachel. In de keuken vind je onder andere een kookplaat, combimagnetron, waterkoker en een filterkoffiezetapparaat of senseo. Via een trap kom je op de slaapvide met een tweepersoonsbed. Daarnaast beschikt je tiny house over een badkamer met douche en toilet. Buiten is een gezellig terras met een tweepersoons tuinset. Samen met andere Tiny Houses grenst het huisje aan een openlucht binnenplaats, vaak met loungebanken en hangmatten. Je kunt 1 auto parkeren op de centrale parkeerplaats en er is gratis WiFi aanwezig.

    Let op, het is niet mogelijk om een kinderbedje/campingbedje in de accommodatie te plaatsen.


    Faciliteiten

    • Huisdieren toegestaan
    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen