Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Lodgepark 't Vechtdal

Oudleusen, Nederland

lodgepark-apost-vechtdal
Favoriet 
     
     

    v.a. 253

    Bekijk vrije data

    Lodgepark 't Vechtdal in Oudleusen

    Midden in het groene Vechtdal in het oosten van Nederland ligt Lodgepark 't Vechtdal, direct aan de rivier de Vecht. De sfeervol ingerichte lodges bieden comfort en privacy voor stellen, gezinnen en groepen, omringd door rustgevende natuur.Het park beschikt over doordachte faciliteiten: elke lodge heeft een complete keuken, moderne badkamer en een gezellige woonkamer. Op het ruime terrein zijn grote grasvelden om te ontspannen of te spelen, en kinderen kunnen zich uitleven op de nieuwe speeltuin. Er is een jeu-de-boulesbaan voor volwassenen en handige parkeergelegenheid en bagagekarren bij de ingang.Gezinnen profiteren van een veilige en natuurlijke omgeving, ideaal voor spelletjes, wandelingen in het bos, pootjebaden bij de rivier of fietstochten. In de nabije omgeving zijn diverse restaurants en cafés te vinden en dankzij het uitgebreide wandel- en fietsroutenetwerk zijn charmante plaatsen als Dalfsen en Ommen gemakkelijk te ontdekken.

    Faciliteiten

    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna