Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

City Hotel Terneuzen

Terneuzen, Nederland

city-hotel-terneuzencity-hotel-terneuzencity-hotel-terneuzencity-hotel-terneuzencity-hotel-terneuzen
Favoriet 
 
 

v.a. 255

  • Beoordeeld met een 7
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

City Hotel Terneuzen in Terneuzen

4-daagse Autovakantie naar Zeeland bij City Hotel Terneuzen

Hotel City in Terneuzen is de ideale uitvalbasis voor een weekendje Zeeuws Vlaanderen. Met de auto ben je in een half uur op Walcheren en bezoek je de prachtige kerken in Goes. Maak een strand wandeling in Vlissingen of verdwaal in de oude smalle stegen van Middelburg. Zeeland heeft zoveel te bieden! Na een dag vol ontdekkingen ontspan je even op je balkon met uitzicht over Terneuzen. In restaurant bar City's Diner wordt een brede keuze aan heerlijke gerechten gereserveerd. Met goed weer zit je prima op het terras met een boek en een drankje in de hand. Morgen de grens over richting Gent of Brugge?

Faciliteiten

  • Bar,
Prijzen en beschikbaarheid

Top vakantiehuizen in Nederland

4 pers.
Wellness Lodge XL 4 personen

In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

Hellendoorn

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

Zuna

4 pers.
Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

Garderen

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet