Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Safaritent 4

Vrouwenpolder, Nederland

safaritent-4safaritent-4safaritent-4safaritent-4safaritent-4
Favoriet 
     
     

    v.a. 320

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Safaritent 4 in Vrouwenpolder

    De safaritent is geschikt voor maximaal 4 personen. De open keuken is voorzien van o.a. koelkast, waterkoker, gasfornuis en koffiezetapparaat. De woonkamer beschikt over een smart-TV en elektrische kachel. Er is een volledig ingerichte badkamer met toilet en douche aanwezig. In de slaapcabines vind je één tweepersoonsbed met klamboe en één stapelbed. Je kan gratis gebruikmaken van wifi en er is ruimte voor 1 auto naast het verblijf.

    Faciliteiten

    Prijzen en beschikbaarheid
    Beschikbaarheid Prijs
    Vertrek op 18 mei 2026 voor 4 dagen naar Nederland 320,- Boek

    Bekijk alle vrije data

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn