Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Luxe vakantieboerderij | 8 pers.

Zuna, Nederland

luxe-vakantieboerderij-8-persluxe-vakantieboerderij-8-persluxe-vakantieboerderij-8-persluxe-vakantieboerderij-8-persluxe-vakantieboerderij-8-pers
Favoriet 
 
 

v.a. 405

  • Beoordeeld met een 8.4
  • 4 sterren
  • Max. 8 personen

Bekijk vrije data

Luxe vakantieboerderij | 8 pers. in Zuna

Rietgedekte, luxe en ruime vakantieboerderij

🌾 Luxe, rust en heel veel ruimte. Jouw rietgedekte vakantieboerderij ✨ 

Geniet van rust, ruimte en een vleugje Twentse charme in deze prachtige rietgedekte vakantieboerderij. Met een verblijfsoppervlakte van ongeveer honderdvijftig vierkante meter voelt dit huis als een warm en modern thuis, midden in de natuur. 

Op de begane grond kom je binnen in een royale hal met trapopgang. Daarna stap je de ruime living in, waar de openslaande deuren direct toegang geven tot de tuin. De moderne keuken is volledig ingericht en nodigt uit om samen te koken. Verder vind je beneden een badkamer met inloopdouche en een apart toilet. 

Op de bovenverdieping zijn vier slaapkamers, allemaal voorzien van dekbedden, kussens en bedlinnen. Hier vind je ook een extra toilet, wel zo makkelijk. 

Zin om naar buiten te gaan? Vanuit de woonkamer loop je via de openslaande tuindeuren zo het terras op. Daar staat een fijne tuinset klaar om lekker te ontspannen met een koffie, een boek of gewoon het uitzicht. 

Een luxe boerderij, een zee van ruimte en alle rust die je zoekt. Dit is buitenleven op zijn best. 

Wij geloven erin dat Slow Living het leven van iedereen beter maakt. Begin bij ons en leef thuis een beetje langzamer en gelukkiger verder.
Da's pas slow.




Faciliteiten

  • Internet (WiFi)
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Vertrek op 16 januari 2026 voor 4 dagen naar Nederland 501,-   Boek
Vertrek op 23 januari 2026 voor 4 dagen naar Nederland 501,-   Boek
Vertrek op 30 januari 2026 voor 4 dagen naar Nederland 501,-   Boek
Vertrek op 6 februari 2026 voor 4 dagen naar Nederland 501,-   Boek
Vertrek op 13 februari 2026 voor 4 dagen naar Nederland 501,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

Zuna

6 pers.
Wellness Lodge XXL 6 personen

Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

Hellendoorn

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

Zuna

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet