Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Pop-up glamping: Buurvrouws' Belltentje | 2-4 pers.

Zuna, Nederland

pop-up-glamping-buurvrouws-belltentje-2-4-perspop-up-glamping-buurvrouws-belltentje-2-4-perspop-up-glamping-buurvrouws-belltentje-2-4-perspop-up-glamping-buurvrouws-belltentje-2-4-perspop-up-glamping-buurvrouws-belltentje-2-4-pers
Favoriet 
 
 

v.a. 272

  • Beoordeeld met een 9
  • 4 sterren
  • Max. 4 personen

Bekijk vrije data

Pop-up glamping: Buurvrouws' Belltentje | 2-4 pers. in Zuna

Slaap in Mölkes achtertuin aan de Regge bij de Buren. Geniet van een heerlijke festival sfeer en maak gebruik van al onze faciliteiten!

Kom logeren in de achtertuin van Mölke aan de Regge. Deze achtertuin ligt direct aan het riviertje de Regge en grenst aan onze glamping. Zo heb je de Twentse hooilanden, het water van de Regge en onze 5 sterren faciliteiten allemaal binnen handbereik. En zoals je weet is buurmans gras altijd groener. In dit geval met een heerlijke festivalsfeer: gezellige tentjes, fijne stoeltjes, schattige lampjes, fantastisch uitzichten en lekker lokaal eten en drinken van Mölke en alle (over)buren! In de open kooktent kun je samen koken op het pop-up veld, waardoor je nog meer kunt genieten van de gezelligheid en het samenzijn. Geniet bij ons "Aan de Overkant, in Twente" van Slow Living. Wat dat precies is? Als tijd ons kostbaarste bezit is, dan is Twente de Rijkste regio van Nederland. Hier leven we net allemaal iets rustiger. Vergelijk het met je weekend: leuke dingen doen in de natuur, bourgondisch genieten en lachen met elkaar. Bij ons ga je o.a. fluisterbootje varen, hiken en biken in Twente, de heide op, drankjes drinken in de Hooilanden en meer. Dit vrije leven kun je bij ons vieren aan de Overkant. We garanderen je écht oplaadgarantie!

Buurvrouws' belltentje is voorzien van:

  • Een 2p bed in het Belltentje met standaard opgemaakte bedden;
  • Een bijzettentje voor eventuele kids met ook 2 bedden;
  • Elektriciteit voor je telefoon etc.; 
  • Een lampje voor als het donker wordt;
  • Een koelkast voor je koude drankjes;
  • Een gezamenlijke kooktent op het Pop-up veld;
  • 2 heerlijke ligstoeltjes. Ook verplaatsbaar om wat te drinken met je buren; 
  • Toegang tot ons 5 sterren sanitairgebouw. 

De foto's van de accommodatie komen overheen. De locatie is anders. Wij durven wel te zeggen dat die nog een stuk gaver wordt. Een weids uitzicht over het Twentse Landschap en op kruipafstand van ons Riviertje De Regge 😊


Faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan
  • Internet (WiFi)
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Vertrek op 1 mei 2026 voor 4 dagen naar Nederland 414,-   Boek
Vertrek op 1 mei 2026 voor 7 dagen naar Nederland 690,-   Boek
Vertrek op 4 mei 2026 voor 7 dagen naar Nederland 664,-   Boek
Vertrek op 8 mei 2026 voor 4 dagen naar Nederland 388,-   Boek
Vertrek op 11 mei 2026 voor 7 dagen naar Nederland 651,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

Hellendoorn

4 pers.
Regge Cottage met hottub | 4 pers.

Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

Zuna

2 pers.
Wellness Lodge 2 personen

Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

Hellendoorn

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

Zuna