Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Sonnenseite - 6-8 personen

Kappl (bij Ischgl), Oostenrijk

appartement-sonnenseite-6-8-personen
Favoriet 
 
 

v.a. 1.793

  • Beoordeeld met een 7
  • 3 sterren
  • Max. 8 personen
  • Woonoppervlak: 130 m²m2

Bekijk vrije data

Appartement Sonnenseite - 6-8 personen in Kappl (bij Ischgl)

Appartement Sonnenseite is rustig gelegen in de wijk Holdernach, vlakbij Kappl. Op slechts 4 km afstand bevindt zich de Dias cabinelift, die toegang biedt tot het skigebied Kappl, een onderdeel van het skigebied Silvretta Arena. De skibushalte ligt op ongeveer 800 meter en brengt je binnen 10 minuten naar de Dias cabinelift. Op zoek naar meer uitdaging? Het skigebied van Ischgl ligt op slechts 12 km van het appartement.
De dichtstbijzijnde winkels en restaurants bevinden zich in het centrum van Kappl, op ca. 4 km afstand. In Kappl vind je ook een rodelbaan en een funpark voor snowboarders. Voor langlaufers zijn er ca. 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. Voor meer winkels en restaurants en met name goede après-ski kan je het beste terecht in Ischgl.
Appartement Sonnenseite heeft een gezellige inrichting en beschikt over een wasmachine, Wi-Fi en een droogkamer voor de skispullen.

Faciliteiten

  • Internet (WiFi)
  • Internet via Wi-Fi
  • Wasmachine
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Van 11-04-2026 t/m 18-04-2026 (7 dagen) 1.993,- Boek
Van 05-12-2026 t/m 12-12-2026 (7 dagen) 2.058,- Boek
Van 12-12-2026 t/m 19-12-2026 (7 dagen) 2.443,- Boek
Van 09-01-2027 t/m 16-01-2027 (7 dagen) 2.378,- Boek
Van 27-02-2027 t/m 06-03-2027 (7 dagen) 3.083,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

12 pers.
Chalet Almdorf Auszeit Fageralm Premium - 10-12 personen

Op een rustige en zonnige locatie in Forstau, dichtbij Schladming ligt het familievriendelijke chaletpark Almdorf Auszeit Fageralm. Het park heeft een zeer gunstige ligging, direct naast het dalstation van het Fageralm skigebied. Na een dag op de lat..

Forstau

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos