Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Biohaus tweede verdieping - 4-6 personen

Neukirchen, Oostenrijk

appartement-biohaus-tweede-verdieping-4-6-personen
Favoriet 
 
 

v.a. 1.162

  • Beoordeeld met een 9.7
    (3 reviews)
  • 3 sterren
  • Max. 6 personen
  • Woonoppervlak: 60 m²m2

Bekijk vrije data

Appartement Biohaus tweede verdieping - 4-6 personen in Neukirchen

Appartement Biohaus is centraal gelegen in het pittoreske wintersportdorp Neukirchen, nabij het centrum en ca. 1 kilometer van de Wildkogelbahn 1. Deze gondel brengt je direct naar het familievriendelijke skigebied van de Wildkogel Arena. De skibushalte ligt op ca. 200 meter van het appartement, de skibus brengt je binnen enkele minuten gemakkelijk naar de skilift. Direct bij de gondel is de skischool te vinden.
Het centrum van Neukirchen ligt op ca. 400 meter van Biohaus en hier vind je een ruim aanbod aan o.a. supermarkten, (sport) winkels, restaurants, (après-ski) bars, een bakker en zelfs een ijssalon.
Gasten van Biohaus mogen gratis gebruik maken van de faciliteiten van het naastgelegen hotel Steiger, zoals het wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad, infraroodcabine en relax ruimte. Tegen betaling kun je hier ook heerlijke massagebehandelingen boeken, er zijn dus genoeg mogelijkheden om na een actieve dag op de piste heerlijk te ontspannen. In het naast gelegen hotel is er voor kinderen ook een leuke speelruimte.
Verder vind je in het hotel een wasmachine (tegen betaling), hotelbar en een restaurant, ter plaatse kun je tegen betaling ontbijt bijboeken. In het hotel vind je tevens een skiberging met skischoendrogers. Parkeren kan bij het appartement.

Faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan
  • Internet (WiFi)
  • Huisdieren toegestaan (op aanvraag)
  • Internet via Wi-Fi
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Van 24-01-2026 t/m 31-01-2026 (7 dagen) 1.332,- Boek
Van 28-02-2026 t/m 07-03-2026 (7 dagen) 1.332,- Boek
Van 14-03-2026 t/m 21-03-2026 (7 dagen) 1.332,- Boek
Van 21-03-2026 t/m 28-03-2026 (7 dagen) 1.332,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams

12 pers.
Chalet Almdorf Auszeit Fageralm Premium - 10-12 personen

Op een rustige en zonnige locatie in Forstau, dichtbij Schladming ligt het familievriendelijke chaletpark Almdorf Auszeit Fageralm. Het park heeft een zeer gunstige ligging, direct naast het dalstation van het Fageralm skigebied. Na een dag op de lat..

Forstau

Hotel Alpenruh

Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..

Serfaus

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden