Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Vicky - 4 personen

Niederau, Oostenrijk

appartement-vicky-4-personen
Favoriet 
 
 

v.a. 1.302

  • Beoordeeld met een 9
    (2 reviews)
  • 4 sterren
  • Max. 4 personen
  • Woonoppervlak: 75 m²m2

Bekijk vrije data

Appartement Vicky - 4 personen in Niederau

Appartement Vicky is rustig en zonnig gelegen vlakbij het centrum en heeft een prachtig uitzicht over de omliggende bergen. De lift Markbachjoch ligt op slechts 300 meter afstand. Naar de Schatzberg bij Auffach is het ca. 10 minuten rijden, dit kan tevens met de skibus. Voor nog meer variatie kun je tevens ca. 15 minuten rijden naar Hopfgarten en vanaf daar via de Salvenbahn het skigebied Wilder Kaiser – Brixental.
De appartementen zijn allen familievriendelijk en zeer ruim, liefdevol en landelijk ingericht. Tevens beschikt elk appartement over een privé infrarood-cabine. Om te relaxen na een dag van inspanning, kun je genieten in de recreatiezaal, met o.a. een pooltafel, gelegen naast de receptie. Of je kunt ontspannen in de gezamenlijke sauna (gratis)! Er is tevens een lift.

Faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan
  • Huisdieren toegestaan (op aanvraag)
  • Internetverbinding
  • Sauna (gemeenschappelijk)
  • Wasmachine
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Van 03-01-2026 t/m 10-01-2026 (7 dagen) 1.302,- Boek
Van 10-01-2026 t/m 17-01-2026 (7 dagen) 1.302,- Boek
Van 17-01-2026 t/m 24-01-2026 (7 dagen) 1.302,- Boek
Van 24-01-2026 t/m 31-01-2026 (7 dagen) 1.302,- Boek
Van 31-01-2026 t/m 07-02-2026 (7 dagen) 1.687,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Oostenrijk

6 pers.
Appartement AlmApART 9-5 - 4-6 personen

Appartementen AlmApArt zijn luxe appartementen met een sfeervolle inrichting. Er is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en natuurlijke materialen waardoor de appartementen modern maar toch authentiek zijn. Appartementen AlmApArt ligt in Pi..

Mauterndorf

7 pers.
Chalet Karin - 6-7 personen

Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..

Axams

Appartementen Lena

Op een heerlijk zonnige locatie in Gerlos liggen de ruime appartementen van Appartementen Lena. De appartementen zijn zeer geschikt voor families met kleine kinderen en voor liefhebbers van rust en natuur. De appartementen zijn voorzien van een moder..

Gerlos

10 pers.
Chalet Am Trogwohl - 6-10 personen

De chalets Am Trogwohl hebben een toplocatie aan de rand van de plaats Sölden, in de wijk Innerwald. De dalafdaling van de gletsjer (2000m) komt direct langs de chalets en is maar liefst 14 km lang. Het is hierdoor dus mogelijk om van en naar de cha..

Sölden