Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Nova 4 persons Wellness (Hottub)

Ede, Nederland

nova-4-persons-wellness-hottubnova-4-persons-wellness-hottubnova-4-persons-wellness-hottubnova-4-persons-wellness-hottubnova-4-persons-wellness-hottub
Favoriet 
     
     

    v.a. 659

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Nova 4 persons Wellness (Hottub) in Ede

    Gelegen in het hart van Gelderland, midden in de Veluwse bossen, biedt deze vakantiebestemming een breed scala aan activiteiten in de omgeving. De ligging, gecombineerd met uitgebreide faciliteiten, maakt het een ideale bestemming voor gezinnen. Of je nu de omliggende natuur wilt verkennen, musea in de buurt wilt bezoeken of pittoreske dorpjes en historische steden wilt ontdekken - er is voor ieder wat wils. Als je liever op het terrein blijft, zijn er volop activiteiten om van te genieten. Of je nu op zoek bent naar ontspanning met z'n tweeën of een actieve gezinsvakantie, deze locatie biedt de perfecte omgeving.

    Het terrein van 15 hectare beschikt over vakantiehuizen en kampeerplaatsen, omgeven door rust en natuur - ideaal voor gezinnen, natuurliefhebbers en mensen die op zoek zijn naar stilte. Gelegen aan de noordrand van Ede, is het goed verbonden met lokale bezienswaardigheden en schilderachtige wandel- en fietsroutes. Je kunt wandelen of fietsen naar Ede of de Ginkelse Heide, en het Nationaal Park "De Hoge Veluwe" en het Kröller-Müller Museum zijn per fiets bereikbaar.

    Faciliteiten:

    • Vakantiehuizen en kampeerplaatsen
    • Tennis-, voetbal- en basketbalvelden
    • Binnen- en buitenzwembaden (binnenzwembad gesloten tot 1 mei 2026)
    • Binnen- en buitenspeeltuinen
    • Diverse sport- en speelvelden
    • Restaurant op het terrein (geopend van 1 april tot 31 oktober, afhankelijk van het aantal gasten)
    • Seizoensgebonden bingo-avonden en themafeesten in het restaurant
    • Kinderactiviteiten tijdens de meivakantie en zomervakantie
    • Interactieve klimwand “X-wall”
    • Shuffleboard
    • Wasstation voor honden en fietsen

    Let op: rond Oud en Nieuw zijn er vuurwerkactiviteiten.



    Uw privé wellnessretraite voor 4 personen

    • Geschikt voor maximaal 4 gasten met 2 gezellige slaapkamers en opgemaakte bedden bij aankomst
    • Moderne badkamer met douche, wastafel en toilet
    • Lichte woonkamer met Smart TV
    • Volledig uitgeruste keuken: vaatwasser, koelkast, magnetron en DE-koffiezetapparaat
    • Privé-tuin met tuinmeubilair
    • Rustgevende hot tub voor ultieme ontspanning
    • Privé parkeerplaats voor 1 auto
    • Combineert moderne voorzieningen met een vleugje luxe wellness voor een rustig, verkwikkend verblijf.

    Afbeeldingen zijn uitsluitend ter illustratie; de indeling en voorzieningen zijn voor alle accommodaties gelijk.


    Faciliteiten

    • Op vakantiepark gelegen
    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn