Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

De Waterlelie - 4 persoons

Lochem, Nederland

de-waterlelie-4-persoonsde-waterlelie-4-persoonsde-waterlelie-4-persoonsde-waterlelie-4-persoonsde-waterlelie-4-persoons
Favoriet 
 
 

v.a. 286

  • Beoordeeld met een 8.8
  • 4 sterren
  • Max. 4 personen

Bekijk vrije data

De Waterlelie - 4 persoons in Lochem

Luxe 4-persoons lodge

Indeling
De Waterlelie beschikt over een ruime, lichte woonkamer met comfortabele zithoek, televisie en eettafel. De moderne, open keuken is onder andere voorzien van een combi magnetron, vaatwasser en Nespresso koffiemachine. U vindt twee slaapkamers waarvan een royale 2-persoons slaapkamer met eenpersoons bedden en kastenwand en een slaapkamer met twee 1-persoons bedden. De nette badkamer is voorzien van douche, wastafel en toilet.

Vanuit de woonkamer opent u de schuifpui naar de ruime tuin, voorzien van tuinset.
Deze vakantiewoning heeft een woonoppervlakte van circa 60 m2. Huisdieren zijn niet toegestaan.

Omgeving
Vanuit uw lodge loopt u zo naar de rivier De Berkel die langs het park stroomt; hier kunt u heerlijk wandelen. 


Faciliteiten

  • Internet (WiFi)
Prijzen en beschikbaarheid
Beschikbaarheid Prijs
Van 02-03-2026 t/m 06-03-2026 (4 dagen) 368,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

94 pers.
Groepsaccommodatie Apeldoorn

Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

Apeldoorn

4 pers.
Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

Garderen

6 pers.
Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

Hellendoorn

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet