Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Landal De Lommerbergen

Reuver, Nederland

landal-de-lommerbergen
Favoriet 
     
     

    v.a. 354

    Bekijk vrije data

    Landal De Lommerbergen in Reuver

    Landal De Lommerbergen, gelegen in het groene Limburg aan de Maas, biedt een ontspannen vakantie in een autovrije omgeving. Het tropisch zwemparadijs vormt het hoogtepunt: golfslagbad, Black Hole-glijbaan met lichteffecten, lazy river, kinderzone met waterspeeltoestellen en peuterbad, bubbelbaden, watervallen en een buitenbad. Let op: het zwemparadijs is gesloten van 2 t/m 22 maart 2026 vanwege onderhoud.Sportliefhebbers kunnen terecht op tennis- en badmintonbanen, minigolf, boogschieten en tafeltennis. Het wellnesscentrum biedt massages en behandelingen, en er zijn fietsverhuur, supermarkt en winkels voor extra gemak. Kinderen vermaken zich in binnen- en buitenspeeltuinen, op het klimparcours, in de kinderboerderij, het Bollo-huis en met een gevarieerd animatieprogramma: knutselen, minidisco en speurtochten.Het park ligt in een prachtige, natuurlijke omgeving en is ideaal voor uitstapjes naar Venlo, Nationaal Park De Maasduinen of attractiepark Toverland. Diverse restaurants, een pizzeria, snackbar en café maken het aanbod compleet. Zo geniet het hele gezin van een actieve of ontspannen vakantie in de natuur.

    Faciliteiten

    Prijzen en beschikbaarheid

    Top vakantiehuizen in Nederland

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet